🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
01
P
00
T
52
MIN
31
S
  • Tarne pole võimalik

SEINALIIM KIILTO MASTER PRO 5L

Tootekood: 485052
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Seinaliim raskete paber-, klaaskiud- ja tekstiilkatete kinnitamiseks kuivadesse sisetingimustesse.
• Kogus 5 l.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kiilto seinaliim Master Pro raskete paber-, klaaskiud- ja tekstiilkatete kinnitamiseks kuivadesse sisetingimustesse. Kogus 5 l. Vastab ehitusmaterjalide klassifitseerimissüsteemi heitkoguste kategooria M1 nõuetele. Sobib ka paberipõhjaliste tekstiil- ja vinüültapeetide liimimiseks. Ei sobi täisplastkatete kinnitamiseks.

Kasutusjuhend
Liimimisel peab ruumis valitsema ruumile omane temperatuur. Nii liim kui tapeet peavad saavutama selle temperatuuri. Pind peab olema kuiv, ühtlane, jäik ja puhas. Väga poorsed pinnad tuleb eelnevalt veega vedeldatud liimiga kruntida. Värvitud pinnad tuleb lihvida ja pesta näiteks Kiilto Maalripesuga ja loputada enne liimimist hoolikalt.

Järgida tapeedi tootja paigaldusjuhiseid. Liim kantakse nt värvirulliga 1–2 paani ulatuses aluspinnale. Paanid paigaldatakse nn. märgliimimise meetodil küljeservad vastakuti. Värsked liimiplekid tuleb eemaldada kohe niiske lapi või käsnaga. Tugev hõõrumine võib kahjustada tapeedi värvi või läiget. Seinad saab värvida üle kõige varem 24 tundi pärast tapeedi liimimist. Paberipõhjaliste tekstiiltapeetide puhul, mille pinnamustri moodustavad samasuunalised tekstiilikiud, tuleb liim kanda tapeedile.