🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
01
P
09
T
55
MIN
58
S
  • Tarne pole võimalik

ALUSPÕRANDA SEGU CERESIT CN80 25KG BALTI

Tootekood: 531019
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Universaalne aluspõranda segu monoliitsete ja ujuvpõrandate valamiseks (paksusega 5-80 mm).
• Suure vastupidavusega, niiskus- ja külmakindel.
• Võimalik vormida kaldpindu.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Ceresit CN 80 on ette nähtud põrandakatete aluste pindade töötlemiseks: - vahetult tsementpõrandale valamiseks (valatava kihi paksus 5-80 mm, üksikutel kohtadel 5 mm); - ujuvpõranda (nt. kile) peal kasutamiseks , kui valatava kihi paksus on 35-80 mm; - termilise või akustilise isolatsioonikihiga põrandatel kasutamiseks, kui valatava kihi paksus on 45-80 mm. Kui CN 80 kasutatakse köetavate põrandate valamiseks, tuleb kihi minimaalset paksust (45 mm) suurendada vastavalt kütteagregaatide torude sisemise diameetri suuruse võrra ja sarrustada armeervõrguga (varda läbimõõduga alates 5 mm). Kui segule doseerida ettenähtust vähem vett, siis omandab see tiheda ja elastse konsistentsi, mis võimaldab valmis segust vormida ka kaldpindu. CN 80 valatud segukihi (armeeritud või armeerimata) võib valada hoonete siseruumidesse, kus ei ole pidevalt liiga niiske. Valatud segukihile võib kinnitada keraamilisi plaate või valada vahe-kihte segudest Ceresit CN 69, CN 70, CN 72 või CN 76. CN 80 segu võib kasutada ka välitingimustes. Omadused: - survetugevus (≥ 40 MPa) - käimiskindel 6 tunni möödudes - suure vastupidavusega - niiskus- ja külmakindel - võimalik vormida kaldpindu