• Tarne pole võimalik

KASSI- JA KOERAPELETAJA BALTIC AGRO 1L

Tootekood: 536703
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Koerte, kasside, jäneste ja teiste neljajalgsete urineerimis- ja märgistamisharjumuste muutmiseks aias, õues ja siseruumides
• Kasutada kohtades mida loomad võivad reostada
• Parema tulemuse saamiseks tuleb reostunud pindu korduvalt töödelda
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Peletaja on mõeldud koerte, kasside, jäneste ja teiste neljajalgsete urineerimis- ja märgistamisharjumuste muutmiseks aias, õues ja siseruumides. Kasutada kohtades mida loomad võivad reostada, näiteks majanurgad, autorattad, välisuksed, trepikojad, teerajad, söödavad taimed, potitaimed, põõsad, puud, lillepeenrad, muruplatsid, verandad ja muud soovimatud kohad. eletusvahendi lõhn on loomadele äärmiselt ebameeldiv ja toimib olenevalt ilmastikutingimustest kuni paar nädalat. Parema tulemuse saamiseks tuleb reostunud pindu korduvalt töödelda, eriti pärast vihma või kui loomad on töödeldud kohti uuesti märjanud. Samuti tuleb töödelda taimede uusi lehti, kuna peletusvahendvahend ei ole süsteemse toimega. Pakendi kogus on 1 L.