🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
00
P
01
T
04
MIN
13
S
  • Tarne pole võimalik

OKASPUUVÄETIS SÜGISENE BALTICAGRO 4KG

Tootekood: 604846
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Sügisväetises on taimedele vajalikud toitained ja mikroelemendid, mis aitavad suurendada haigus- ja talvekindlust.
• Erinevate okaspuu liikide väetamiseks.
• Kasutada augustist oktoobrini. Pärast väetamist on soovitav taimi kasta.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Sügisväetises on taimedele vajalikud toitained ja mikroelemendid, mis aitavad suurendada haigus- ja talvekindlust. Sobib kuuse, elupuu, nulu, männi, kadaka, jugapuu, küpressi, lehise, tsuuga ja teiste okaspuuliikide väetamiseks. Võib kasutada ka pukspuu, astelpõõsa ja teiste igihaljaste taimede taimetoiteainetega varustamiseks. Põhjamaades ei soovitata kasutada lämmastikuga sügisväetist, sest see muudab taimed külmaõrnaks.NORM 4 kg = 200 m². Kasutada augustist oktoobrini. Väetis laotada ühtlaselt ümber taime ja kobestada mulda. Pärast väetamist on soovitav taimi kasta. Elupuud, kuused, nulud, männid, kadakad: 2-5 kg/100 m² ehk 40-100 g okaspuu kohta, istutamisel 8 kg/100 m².