🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
01
P
00
T
59
MIN
48
S
  • Tarne pole võimalik

SÖEGRILL DANCOOK 1600 45CM

Tootekood: 619785
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
  • Tarne pole võimalik
Dancook topeltpõhjaga roostevabast terasest ning alumiiniumist kuppelgrill on toodetud ja disainitud Taanis. Nägus disain, suurepärane viimistlus. Grillil on 45 cm läbimõõduga 6 mm traadist küpsetusrest. Grilli sees asetseb kauss, mille külgedel paiknevad õhuavad. Õhk liigub grilli kupli all paiknevatest avadest grilli korpuse ning grilli sees asetseva kausi vahele ja sealt läbi seesmise kausi külgedel asetsevate avade otse leegi kohale. Söed põlevad ühtlaselt ja toit küpseb ühtlaselt. Selliselt eelsoojendatud õhk tagab efektiivsema põlemise, söed ja tuhk ei takista õhu juurdevoolu ning grilli tühjendamine põlemisjääkidest on mugav ja lihtne.