🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
01
P
13
T
29
MIN
08
S
  • Tarne pole võimalik

PVC KATE 3M TARKETT OSCAR

Tootekood: 629250
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• 3-lipilise tammepuidu viimistlusega PVC põrandakate.
• Kasutusklass 21 - sobilik mõõduka koormusega kodupindadele.
• Väga vastupidav kulumisele ja niiskusele, on lihtne hooldada ning talub hästi kemikaale.
TEGEMIST ON MÕÕTU LÕIGATAVA TOOTEGA!
• 14 päevane taganemisõigus ei laiene toodetele, mis on mõõtu lõigatud kliendi isiklikke vajadusi arvestades.
  • Tarne pole võimalik
Oscar on 3-lipilise tammepuidu viimistlusega PVC põrandakate tootjalt Tarkett. Kasutusklass 21 - sobilik mõõduka koormusega kodupindadele. PVC-katte paksus on 3 mm. PVC-kate on enamlevinud silepõrandakate, mille kõige olulisem komponent on kulumiskindel polüvinüülkloriid e. PVC. Väga vastupidav kulumisele ja niiskusele, on lihtne hooldada ning talub hästi kemikaale. PVC-katet toodetakse ühekihilise (homogeenne) või mitmekihilisena (heterogeenne). Samasse kulumiskindluse klassi kuuluvad heterogeensed ja homogeensed põrandakatted peavad kulumiskindluse seisukohalt võrdselt vastu. Ftalaadi VABA!