• Tarne pole võimalik

KANASÕNNIK KÄÄRITATUD 1KG

Tootekood: 634568
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Universaalne orgaaniline väetus
• Vamistatud kääritatud kanasõnnikust
• Valmis taimedele tarbimiseks
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
OrganiQ on universaalne orgaaniline väetis, mis on valmistatud kääritatud kanasõnnikust ja on valmis taimedele tarbimiseks. Pakendi kogus on 1 kg. Kõrge kvaliteediga granuleeritud orgaaniline väetis, milles on rohkelt orgaanilisi aineid, fosforit (P), väävlit (S), magneesiumi (Mg) ja kaltsiumit (Ca). Väetis sisaldab kultuurtaimedele kõige olulisemaid mikroelemente - B, Mn, Mo, Cu ja Zn. Väetise kasutamine tagab mulla viljakuse täisväärtusliku parandamise ja mõjub positiivselt mulla struktuurile. Orgaaniliste ainete mõjul suureneb mulla mikrobioloogiline aktiivsus ja paraneb toitainete omastamine mullast. Väetist on soovitatav kasutada kõigi kultuurtaimede põhiväetamiseks, pidades silmas nende vajadust toitainete järele ja soovitavat saagikust. Väetise kolmekordne toime tagab taimedele vajalikud toitaineid, stimuleerib juurestiku arengut ja soodustab vegetatiivset arengut. Väetist kasutatakse järk-järgult ja see on neutraalne (pH-väärtus on umbes 6,9), mistõttu muld ei hapestu väetise kasutamise tagajärjel.