Keraamilised plaadid -40%
07
P
16
T
55
MIN
08
S
  • Tarne pole võimalik

TÜHJENDUSPUMP MUST VESI KÄRCHER SP 7 DIRT INOX 750W 15500L/H 7/8M

Tootekood: 637039
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Eriti suure jõudlusega sukelpump suurte aiatiikide, üleujutatud keldrite või vundamendiaukude (kuni 100 m3) tühjakspumpamiseks.
• Pumpab kuni 15 500 l/h jõudlusega välja ka väga saastunud vee (kuni 30 mm mustuseosakesed).
• Pumpab välja kogu vee, jättes alles vaid 35 mm paksuse veekihi.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kärcher SP 7 Dirt Inox sukelpump. Vastavalt vajadusele reguleeritav andur käivitab musta vee pumba kohe, kui pump veega kokku puutub. Kui veetase langeb tasemeandurist allapoole, peatub pump 15 sekundi pärast automaatselt. See eriti suure jõudlusega sukelpump on ideaalne näiteks suurte aiatiikide, üleujutatud keldrite või vundamendiaukude (kuni 100 m3) tühjakspumpamiseks, kuna see pumpab kuni 15 500 l/h jõudlusega välja ka väga saastunud vee (kuni 30 mm mustuseosakesed). Veelgi suuremate mustuseosakeste korral saab alla tõmmata ka roostevabast terasest eelfiltri, mis kaitseb pumpa ummistuste eest. Sukelpumba saab automaat-/manuaalrežiimi lüliti abil lülitada pideva töö režiimile. Pump pumpab välja kogu vee, jättes alles vaid 35 mm paksuse veekihi, ja seda nii pideva töö kui ka automaatrežiimis, vastavalt sellele, kuidas tasemeandur on seadistatud. Quick Connect kiirühendus võimaldab pumba külge kiiresti ja lihtsasti kinnitada ka 1", 1 1/4" ja 1 1/2" voolikuid. Tänu roostevabast terasest korpusele ja töökindlale rõngastihendile on pumba kasutusiga eriti pikk. Võimsus on 750 W. Maksimaalne tootlikkus on 15500 l/h. Maksimaalne sukeldussügavus on 7 m. Maksimaalne tõstekõrgus on 8 m. Osakeste maksimaalne suurus vees on 30 mm.