🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
01
P
00
T
42
MIN
28
S
  • Tarne pole võimalik

VÄRV TEKNOS VISA PREMIUM BASE 1 LÄIKIV 2,7L VALGE

Tootekood: 650634
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Teknos värv Visa Premium Base 1 on vesialuseline hübriidsideainepõhine pika hooldusintervalliga kattev puidulasuur välistingimustesse.
• Värv on läikiv, 2,7 liitrit ja valge.
• Katvus 6-11 m²/l.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Teknos värv Visa Premium Base 1 on vesialuseline hübriidsideainepõhine pika hooldusintervalliga kattev puidulasuur välistingimustesse. Visa Premium on kaasaegne ja vastupidav toode akrülaadist ja alküüdist kombineeritud hübriidsideaine tõttu. Kergesti pealekantav Visa Premium tekitab katva kaitse, kuid jätab puidu tekstuuri nähtavaks. Tekitab veekindla ja hingava pinna. KASUTAMINE. Kasutatakse vanade luitunud puidulasuurpindade uuendamiseks, samuti vanade ja uute pindade tooniühtlustamiseks. Sobib ka uute ja surveküllastatud puitpindade ning palkpindade katmiseks. Tüüpilisteks kasutuskohtadeks on seinad, katteluugid, piirded, aknaraamid ja muu selline. Värv on läikiv, 2,7 liitrit ja valge. Katvus 6-11 m²/l.