Aiamajade müük + tasuta tarne võimalus!
03
P
01
T
57
MIN
08
S
  • Tarne pole võimalik

TOLMUIMEJA VC 5 JUHTMEVABA

Tootekood: 656409
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Masin on varustatud kotita filtrisüsteemiga. Filtrikast on kergesti eemaldatav, mis võimaldab filtri kiiresti tühjendada.
• Madalaimal võimsusel tööaeg kuni 40 minutit, suurimal võimsusel kuni 11 minutit.
• Aku laadimisaeg 100% on 180 minutit ja 80% on 144 minutit.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Akutoitel töötav juhtmeta VC 5 on võimas 18 V liitiumioonaku, mis kestab kuni 40 tundi. Juhtmeta VC 5 on tänu patenteeritud kolmekordsele telekoopsüsteemile hoiule panemiseks ja laadimise ajaks kergesti kokku pakitav. Tolmuimeja VC 5 suure jõudluse taga on tõhus mootor, millest ei eraldu heitgaase, ja lülitatav Kärcheri põrandapuhastusotsik. Spetsiaalselt selle seadme jaoks välja töötatud otsik kulutab vähe energiat ning on tänu erakordselt kompaktsele disainile ja spetsiaalsele õhukanalile väga võimas. Puhastab optimaalselt nii puitpõrandad kui vaibad. Masin on varustatud ka sisseehitatud filtripuhastusfunktsiooniga kotita filtrisüsteemiga. Filtrikast on kergesti eemaldatav, mis võimaldab filtri kiiresti tühjendada. Madalaimal võimsusel tööaeg kuni 40 minutit, suurimal võimsusel kuni 11 minutit. Kolme-etapiline akutaseme indikaator näitab allesjäänud tööaega. Kolme-etapiline akutaseme indikaator. Aku täislaadimine ainult kolme tunniga. Laadimise peatamise funktsioon ja ülekoormuse kaitse tagavad aku kaitse. Aku laadimisaeg 100% on 180 minutit ja 80% on 144 minutit.