• Eeldatav kojuvedu 23,49 € al. 2-5 tööpäeva
  • Poest kätte, alates 25.04.2024

HÜDROISOLATSIOON WEBER.TEC 822 HALL 24KG

Tootekood: 659567
Tavahind
145.60 €/ tk
Profiklubi hind:
109.00 €
Säästad 36.60 € (25%)
Meistriklubi hind:
131.04 €
Säästad 14.56 € (10%)
• Ühekomponentne kasutusvalmis veetõkkemass seintele ja põrandatele.
• Väga elastne, praegusid sildav ning tänu oma viskoossusele väga hea katvusega.
• Sobib erinevatele aluspindadele.
• 14-päevane tagastusõigus.
Järelmaksu kalkulaator
Kuumakse
24.27 €
  • Eeldatav kojuvedu 23,49 € al. 2-5 tööpäeva
  • Poest kätte, alates 25.04.2024
Weber.tec 822 on ühekomponentne koheselt kasutusvalmis veetõkkemass seintele ja põrandatele plaadistuse aluseks hüdroisolatsiooniks niisketes ja märgades ruumides: vannitoad, pesemis- ja duširuumid, saunad ning teised niisked ruumid. Weber.tec 822 on väga elastne, praegusid sildav ning tänu oma viskoossusele väga hea katvusega. Weber.tec 822 ei sobi kasutamiseks basseinides ning pideva veesurve all olevates kohtades.

Weber.tec 822 sobib erinevatele aluspindadele nagu lubi-, lubitsement- ja tsementkrohv, betoon, kipsplaat, keraamiline plaat jmt. Toode on väga hästi töödeldav, kergesti pinnale kantav ja tänu oma heale elastsusele aluspinnal olevaid väiksemaid pragusid sildav. Aluspind peab olema piisavalt tugev, stabiilne, puhas, kuiv ja tolmuvaba. Imavad pinnad töödeldakse eelnevalt nakkekrundiga webertec 811 ning mitteimavad aluspinnad krundiga weberprim 804. Kõik naket takistavad ained ja kihid (tolm, nõrk ja kahjustunud krhv jne) tuleb enne tööde algust eemaldada.

Materjali pealekandmiseks sobivad lai pintsel, hari ja maalrirull (saab kasutada ka kellut ja pahtlilabidat). Hüdroisoleerimistöid tuleb alustada pindade korralikust puhastamisest (tolmuimejaga). Puhastatud pind krunditakse nakkedispersiooniga weberprim 811, et tekiks tugev nake veetõkkemassile. Katkematu ja ühtlase veetõkkekihi saamiseks tuleb esmalt armeerida trapid, läbiviigud, sein-seinaga ning sein-põrandaga nurgad. Sise- ja välisnurga isoleerimiseks kasutatakse kiudkangaslinti weber FC. Trappide ja läbiviikide isoleerimiseks saab kasutada kiudkangas rullist weber FM välja lõigatud kangatükke. Enne kanga paigaldamist kantakse veetõkkemass weber.tec 822 aluspinnale ning surutakse kangas selle sisse, jälgides, et kanga alla ei jääks õhumulle. Seejärel võõbatakse veel üks kiht veetõkkemassi paigaldatud kiudkanga peale. Laushüdroisolatsiooni pealekandmiseks on sobivaim tööriist pikakarvaline maalrirull. Et pealekantav kiht oleks piisav ja katkematu, tuleb töid teostada kindlasti kahes kihis ning pinnale peab kandma pigem rohkem materjali, et tagada piisav kihipaksus kuivamisjärgselt (mitte paigaldada alla minimaalse kulunormi u 1,0...1,2 kg/m²). Kuna veetõkkemass on elastne ja vetthülgav, tuleb plaatimiseks kasutada elastset ja suure nakketugevusega plaatimissegu (nt. weber Extra Fix).