Keraamilised plaadid -40%
07
P
10
T
32
MIN
55
S
  • Tarne pole võimalik

KOERTE JA KASSIDE PELETAJA BALTIC AGRO PIHUSTIGA PUDEL 500ML

Tootekood: 660932
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Ajab loomulikul viisil segadusse maitse- ja lõhnameele, takistades loomi jätmast maha oma väljaheiteid.
• Vahend on mõeldud hoonete ümbruse, trepikodade, terrasside, aedade, siseõuede ja tarade kaitseks.
• Toode on värvitu ja inimestele lõhnatu ja tervikuna biolagunev.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Baltic Agro peletusvedelik kassidele ja koertele. Ajab loomulikul viisil segadusse maitse- ja lõhnameele, takistades loomi jätmast maha oma väljaheiteid. Vahend on mõeldud hoonete ümbruse, trepikodade, terrasside, aedade, siseõuede, tarade jms kaitseks loomade poolt jäetava mustuse eest. Nõuetekohaselt ja regulaarselt kasutatuna takistab koeri ja kasse tõhusalt nende poolt külastatud territooriumi märgistamisel ja sellel viibimisel. Toode on värvitu ja inimestele lõhnatu ja tervikuna biolagunev. Pudeli kogus on 500 ml. Enne toote kasutamist tuleb lugeda etiketti ja toote kasutamisel tuleb järgida ohutusnõudeid.