• Eeldatav kojuvedu 8,69 € al. 2-5 tööpäeva
  • Poest kätte, alates 4 tunniga

LIIM PENOSIL SPEEDFIX HIGH TACK 707 290ML

Tootekood: 661567
Tavahind
11.49 €/ tk
Profiklubi hind:
8.61 €
Säästad 2.88 € (25%)
Meistriklubi hind:
10.34 €
Säästad 1.15 € (10%)
• Üldotstarbeline, suure tugevuse ja kõrge viskoossusega elastne liim sise- ja välistöödeks.
• Mõeldud kasutamiseks üldehituslikel töödel, mille puhul on vajalik eriti tugev ühendus.
• Nakkub enim levinud ehitusmaterjalidega.
• Valge värvusega, ülevärvitav.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Eeldatav kojuvedu 8,69 € al. 2-5 tööpäeva
  • Poest kätte, alates 4 tunniga
Penosil SpeedFix High Tack 707 on üldotstarbeline, suure tugevuse ja kõrge viskoossusega elastne liim sise- ja välistöödeks. Liimi iseloomustab kiire kuivamine ja peaaegu olematu kahanemine, väga tugev esmane nake, väga hea UV-, ilmastiku ja vananemiskindlus, silikooni-, isotsüanaadi- ja lahustivaba, ei põhjusta korrosiooni. Liim on valge värvusega ja ülevärvitav.

Kasutusalad: Sobib liimimiseks ja tihendamiseks sise- ja välistingimustes. Suure nakketugevuse tõttu kasutatakse metalli, kivi ja puidu liimimiseks. Liim on mõeldud ülitugevaks ühendamiseks ehituses, metallitööstuses ja masinaehituses ja teistes kasutuskohtades, kus on vajalik eriti tugev ühendus. Nakkub hästi enamike ehitusmaterjalidega nagu puit, tellis, betoon, klaas, vask, galvaniseeritud teras, alumiinium jms. Sobib plaatide liimimiseks karavanides, haagissuvilates ja kommertsveokites. Liim- ja tihendusmassil on head vibratsiooni ja müra summutavad omadused. Kasutatav ka niisketel pindadel.

Kasutustingimused: Kõik pinnad peavad olema kuivad, tolmuvabad ning puhtad mustusest, rasvast, õlist ja veest. Kasutamistemperatuur +5 °C kuni +40 °C.

Kasutusjuhend: Liimi nakkumisvõimet pinnaga tuleks eelnevalt katsetada, et kindlaks määrata toote sobivus antud materjalidega. Padruni keermestatud ots lahti lõigata ja keerata peale paigaldusotsik liimi suunamiseks. Otsik lõigata lahti mööda punktiiri umbes 45° nurga all nii, et tekiks doseerimiseks sobiv ava. Asetada padrun koos otsikuga püstolisse ja täita paigaldusotsik liimiga, pumbates korduvalt püstoli päästikut. Puhta paigaldusvuugi jaoks paigaldada enne detaili kohale asetamist selle asukoha ümber maalriteip. Teip eemaldada koheselt peale detaili paika asetamist. Kanna liim detailile ja ühenda koheselt aluspinnaga. Liimitavad pinnad jätta 2 tunniks surve alla. Kriitiliste ühenduste puhul jätta pinnad surve alla kuni mass on lõplikult tardunud.

Puhastamine: Tardumata liimi puhastamiseks kasutada puhastuslappe PENOSIL Premium Cleaning Wipes või orgaanilisi lahusteid nagu lakibensiin või atsetoon. Tardunud liim eemaldada mehaaniliselt.

Säilitamine: Garanteeritud säilivusaeg 12 kuud alates tootmise kuupäevast, hoiustatuna suletud originaalpakendis kuivas kohas temperatuuril + 5 °C ja +25 °C.

Ohutusnõuded: Toote kasutamise ajal tagada piisav ventilatsioon. Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Toote sattumisel silma loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Väga tuleohtlik, hoida eemal süttimisallikatest, lahtisest leegist ja mitte suitsetada toote lähedal. Hoida lastele kättesaamatus kohas.