Ainult 24h! Tavahinnaga kaup-50% al 100€
00
P
05
T
00
MIN
54
S
  • Tarne pole võimalik

ÕLIVAHA OSMO POLYX 0,75L 3073 TERRA SIIDMATT

Tootekood: 663613
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Läbikumav, siidjasmatt õlivaha dekoratiivseks viimistluseks kõikidele puitpõrandatele ja -mööblile. Toonitud: terra (3073).
• Töödeldud pind jääb eriliselt tugev ja vastupidav, vett- ja mustust hülgav.
• Võrreldes tavapäraste viimistlusvahenditega loob taimsete koostisosade kasutamine ühtlasema ja harmoonilisema välimuse.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Osmo Polyx®-Oil Tints toonitud õlivaha on läbikumav, siidjasmatt viimistlusvahend, mis ühendab endas looduslikke õlisid ja vahasid. Osmo Polyx® õlivahaga töödeldud pind jääb eriliselt tugev ja vastupidav, vett- ja mustust hülgav. Võrreldes tavapäraste viimistlusvahenditega loob taimsete koostisosade kasutamine ühtlasema ja harmoonilisema välimuse. Toonitud: terra (3073) Mikropoorne pind võimaldab puidul hingata ning vähendab paisumist ja kokkutõmbumist. Vastupidav veini, õlle, koola, kohvi, tee, piima, mahla, vee plekkidele (DIN 68661-1A). Kuiv viimistlus on ohutu inimestele, loomadele ja taimedele ning sobib vastavalt EU normi EN 71.3 ka laste mänguasjade viimistlemiseks. Sülje- ja higikindel (DIN 53160). Osmo Polyx® toonitud õlivaha sobib kaitseks kui ka dekoratiivse viimislusena kõikidele puitpõrandatele nagu täispuit, laudparkett, OSB ja korkpõrand ja mööbel. Renoveerimine, isegi osaliselt, on lihtne. Lihtsalt puhasta ja töötle pind uuesti õliga. Ei ole vaja lihvida ega vana õlivaha eemaldada. Osmo õlivahaga töödeldud põrandate vastupidavus ületab tavapäraste parketilakkide ja vahade tugevuse. Osmo Polyx-õlivaha põhineb taimsetel õlidel ja vahadel. Töödeldud pind ei pragune, kestenda ega kooru. Sellega sobib töödelda ka pindu, mis asuvad kõrge niiskusesisaldusega ruumides. Osmo õlivaha on lihtne peale kanda. Puidumuster ja süü jääb rõhutatud. Õlivahaga töödeldud põrand muutub ajaga ilusamaks ja väärtuslikumaks. 1-kiht läbikumav, maksimaalselt 2 kihti. Lõpptöötlus soovitav teha tavalise värvitu õlivahaga. Naturaalsed õlid ja vahad tungivad sügavale puitu, hoides seda elastse ja tervena, ei lase muutuda kuivaks ja hapraks. Puit saab hingata, niiskus aurustuda. • Katvus: 30 m²/l sõltuvalt puidu liigist • Kuivamisaeg (+23°C; RH 50%): ca 24 h • Tööriistade puhastamine: Osmo puhastusainega või lakibensiiniga • Töövahendid: naturaalsete harjastega pintsel või mikrokiust rull