• Tarne pole võimalik

TOONIV ÕLIVAHA OSMO WOOD WAX FINISH 0,125L 3105 KOLLANE KATTEV

Tootekood: 663683
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Kattev toonitud viimistlusvahend puidule sisetingimustes. Kahe kihiga on võimalik anda puidule vastupidav pind ja kirgas toon. Toon: kollane 3105.
• Pind jääb tugev ja vastupidav, vett- ja mustust hülgav.
• Põhineb taimsetel õlidel ja vahadel. Töödeldud pind ei pragune, kestenda ega kooru.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Osmo kattev õlivaha on kattev viimistlusvahend puidule sisetingimustes. Kahe kihiga on võimalik anda puidule vastupidav pind ja kirgas toon. Pind jääb tugev ja vastupidav, vett- ja mustust hülgav. Pind talub suurepäraselt veini, õlle, koola, kohvi, tee, mahlade, piima ja muude vedelike plekke. Osmo õlivaha põhineb taimsetel õlidel ja vahadel. Töödeldud pind ei pragune, kestenda ega kooru. Sellega sobib ideaalselt töödelda mööblit, mänguasju samuti põrandaid (peale kandmine pintsliga). Naturaalsed õlid ja vahad tungivad sügavale puitu, hoides seda elastse ja tervena, ei lase muutuda kuivaks ja hapraks. Puit saab hingata, niiskus aurustuda. Tervis ja keskkond Osmo kattev õlivaha ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid. Kuiv lõpptulemus vastab EURO sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele. OSMO COLORI põhimõtteks on toota ja tarnida tooteid, mis on ohutud ja keskkonnasõbralikud ka tootmise ajal. Tooted ja nendega saavutatud lõpptulemus vastab DIN EN ISO 9001 (kvaliteedijuhtimine) ja DIN EN ISO 14001 (keskkonnajuhtimine) sertifikaatidele. Kasutusalad Kõik sisetingimuste puitpinnad: paneelid, laed, karniisid, talad, mööbel, uksed, töötasapinnad, mänguasjad jms. Puitpõrandaid toonides tuleb lisaks õlitada Osmo Polyx-õlivahaga. Osmo kattev õlivaha on saadaval 10 erinevas värvitoonis. Erinevate partiide toodang on soovitav segada kokku ühte suurde anumasse, et kindlustada ühtset värvitooni. Kõik toonid on omavahel segatavad. • Katvus: 24 m²/l üks kiht sõltuvalt puidu liigist • Kuivamisaeg (+23°C; RH 50%): ca 24 h • Tööriistade puhastamine: Osmo puhastusainega või lakibensiiniga • Pealekandmine: naturaalsete harjastega pintsel või mikrokiust rull