-10€ lisaks el.tööriistadele al 200€ ostust!
05
P
13
T
02
MIN
31
S
  • Tarne pole võimalik

LIIM PENOSIL PREMIUM SPEEDFIX HIGH TACK 707 290ML

Tootekood: 665591
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Üldotstarbeline, suure tugevuse elastne liim sise- ja välistöödeks.
• Liimi iseloomustab kiire kuivamine ja peaaegu olematu kahanemine.
• Nakkub enim levinud ehitusmaterjalidega.
• Mõeldud kasutamiseks üldehituslikel töödel, mille puhul on vajalik eriti tugev ühendus.
• 14-päevane tagastusõigus
  • Tarne pole võimalik
Penosil Premium SpeedFix High Tack 707 on üldotstarbeline, suure tugevuse ja kõrge viskoossusega elastne liim sise- ja välistöödeks. Liimi iseloomustab kiire kuivamine ja peaaegu olematu kahanemine, väga tugev esmane nake, väga hea UV-, ilmastiku ja vananemiskindlus, silikooni-, isotsüanaadi- ja lahustivaba, ei põhjusta korrosiooni. Liim on valge värvusega ja ülevärvitav. Pakendi kogus 290 ml. Kasutusalad: Sobib liimimiseks ja tihendamiseks sise- ja välistingimustes. Suure nakketugevuse tõttu kasutatakse metalli, kivi ja puidu liimimiseks. Liim on mõeldud ülitugevaks ühendamiseks ehituses, metallitööstuses ja masinaehituses ja teistes kasutuskohtades, kus on vajalik eriti tugev ühendus. Nakkub hästi enamike ehitusmaterjalidega nagu puit, tellis, betoon, klaas, vask, galvaniseeritud teras, alumiinium jms. Sobib plaatide liimimiseks karavanides, haagissuvilates ja kommertsveokites. Liim- ja tihendusmassil on head vibratsiooni ja müra summutavad omadused. Kasutatav ka niisketel pindadel. Kasutustingimused: Kõik pinnad peavad olema kuivad, tolmuvabad ning puhtad mustusest, rasvast, õlist ja veest. Kasutamistemperatuur +5 °C kuni +40 °C.