• Tarne pole võimalik

JUHTMEVABA KÕLAR PLATINET PMG7 BT POP HALL

Tootekood: 678595
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Stiilne, käepärane ja funktsionaalne juhtmevaba kõlar, mida saad kergusega kõikjal kaasas kanda.
• Bluetooth 4.2 + EDR tehnoloogia tagab kvaliteetse heliedastuse nii nutitelefonist, tahvelarvutist, sülearvutist kui muudest seadmetest.
• Tööraadius on kuni 10 m.
• Aku kestab kuni 6 tundi.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Platinet PMG7 POP on stiilne, käepärane ja funktsionaalne juhtmevaba kõlar, mida saad kergusega kõikjal kaasas kanda. Bluetooth 4.2 + EDR tehnoloogia tagab kvaliteetse heliedastuse nii nutitelefonist, tahvelarvutist, sülearvutist kui muudest seadmetest. PMG7 POP kõlar varustatud 5 W elemendiga, mis pakub 360° muusikat. Tänu sellele kõlab muusika valjemalt ja sügavamalt ning tugev bass toob välja Sinu lemmiklugude võimsad rütmid.Funktsionaalsuse kõrval on see disainitud mõnusalt minimalistlikuks, kombineerides tekstiili ja kvaliteetset plastmaterjali. Mugavaks transportimiseks on kõlari küljes ka praktiline kinnituspael.Tänu suurtele reljeefsetele nuppudele ei pea Sa kõlarit isegi vaatama, et mugavalt helitaset muuta või lugu vahetada. Kõlari võimsus on 5 W. Tootel on FM-raadio ja microSD kaardipesaga ning Bluetooth 4.2 + EDR ühendus. Sagedusdiapasoonon 150–20 000 Hz ja tundlikus 85 dB. Kõlari tööraadius on kuni 10 m ja aku on integreeritud 1200 mAh. Aku kestab kuni 6 tundi. Kõlarit saab laadia microUSB pesa kaudu ja laadimisaeg on 2 tundi.