• Tarne pole võimalik

TRIIKIMISLAUD LEIFHEIT AIRBOARD M SHOULDER FIT

Tootekood: 684204
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Ülikergest materjalist valmistatud patenditud tehnoloogiaga triikimislaud, mida on kerge lahti teha ja kokku panna.
• Eriti tugeva ja stabiilse metallkonstruktsiooniga.
• Triikimispinna mõõdud on 120 cm x 38 cm.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Leifheit triikimislaud Airboard M shoulder Fit on spetsiaalsest ülikergest materjalist valmistatud patenditud tehnoloogiaga triikimislaud, mida on kerge lahti teha ja kokku panna. Eriti tugeva ja stabiilse metallkonstruktsiooniga. Reguleeritav kõrgus mugavamaks kasutamiseks alates 78 cm kuni 98 cm. Soojust tagasi peegeldava katteriide tehnoloogia tagab sama hea triikimistulemuse 33% kiiremini ja kergema vaevaga ning enamasti piisab vaid ühe riide poole triikimisest. Triikimispinna mõõdud on 120 cm x 38 cm. Air Board M Shoulder Fit süsteem võimadab sul mugavalt ja kergelt triikida triiksärke ja pluuse. Triikraua alus on liigutatav, mis võimaldab seda kasutada vastavalt sinu vajadustele. Transpordilukustus lukustab raami ja lauapinna, mis võimaldab seda ohutult ja turavaliselt transportida ja liigutada.