• Tarne pole võimalik

PINNAPUHASTI KÄRCHER T 7 PLUS T-RACER

Tootekood: 686108
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Survedüüsidega pinnapuhasti K 4 – K 7 klassi survepesuritele.
• Loputusfunktsiooniga, pritsmevaba puhastus.
• Puhastab suuri pindu kuni 50% kiiremini kui tavaline pesutoru.
• Puhastada saab nii kõvasid pindu (nt kivi ja betoon) kui ka tundlikumaid pindu (nt puit).
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kärcher survedüüsidega pinnapuhasti T 7 PLUS T-Racer, mis puhastab ka nurgad ja servad: loputusfunktsiooniga pinnapuhasti on ette nähtud suurte pindade tõhusaks ja pritsmevabaks puhastamiseks. Kaks pöördjuga võimaldavad puhastada suuri pindu kuni 50% kiiremini kui tavaline pesutoru. Lisaks saab pinnapuhastusotsakuga mustuse tõhusalt eemaldada ka nurkadest ja servadest. Tänu integreeritud loputusdüüsile uhutakse vabastatud mustus kohe ka puhastatud pinnalt ära – säästes aega ja hilisemat pingutust. Puhastada saab nii kõvasid pindu (nt kivi ja betoon) kui ka tundlikumaid pindu (nt puit), reguleerides düüsi ja puhastatava pinna vahele jäävat vahet. Tänu hõljuki efektile on pinnapuhasti T-Racer äärmiselt lihtsasti manööverdatav. Erinevaid funktsioone saab jalglüliti abil hõlpsasti valida. Lisaks on pinnapuhastil ka praktiline käepide, mis võimaldab kiirelt puhastada isegi vertikaalsed pinnad, näiteks garaažiuksed. Sobib kasutamiseks K 4 – K 7 klassi survepesuritega.