Aiamajade müük + tasuta tarne võimalus!
02
P
15
T
52
MIN
25
S
  • Tarne pole võimalik

MULTIFUNKTSIONAALNE PIHUSTUSPÜSTOLI KOMPLEKT KÄRCHER PLUS

Tootekood: 686226
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Multifunktsionaalne pihustuspüstol sisaldab kraaniadapterit ja 2 haaratsiga liitmikku (üks Aqua Stopiga).
• Pihustuspüstolil on 4 pihustusmustrit: duši, punkt- ja lamejuga, samuti peen pihustusudu.
• Loodud mitmesugusteks kastmistöödeks aias.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kärcheri multifunktsionaalne pihustuspüstol sobib erinevate taimede erinevatele nõuetele. Mudeli multifunktsionaalne pihustuspüstol Plus (nr 2.645-269.0) on tilgavaba ja sellel on 4 pihustusmustrit: duši, punkt- ja lamejuga, samuti peen pihustusudu. See võimaldab multifunktsionaalse pihustuspüstoliga teha mitte ainult kastmistöid, vaid ka lihtsamaid puhastustöid. Lukustatava päästikuga pööratavat käepidet saab suunata ette või taha, võimaldades Kärcherile omast individuaalset töömugavust. Lisaks sisaldab komplekt 2 kvaliteetset haaratsiga universaalliitmikut Plus, üks neist Aqua Stopiga, samuti G3/4 kraaniliitmikut üleminekuga G1/2. Tänu praktilisele Aqua Stopile otsiku eemaldamisel ja kraani lahtikeeramisel vett ei voola. Liimikuid saab kasutada ka kõigil tavaliste läbimõõtudega aiavoolikutel. Muide, Kärcheri otsikud ja liitmikud ühilduvad kõigi tuntud kiirkinnitussüsteemidega ja neid saab probleemideta ühendada teie aiavoolikuga.