Aiamajade müük + tasuta tarne võimalus!
02
P
16
T
08
MIN
51
S
  • Tarne pole võimalik

PIHUSTUSPÜSTOLI KOMPLEKT KÄRCHER

Tootekood: 686230
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Pihustuspüstoli komplekt, mis sisaldab kraaniadapterit ja 2 universaalset konnektorit - üks neist Aqua Stopiga.
• Lukustusfunktsiooniga käepide tagab veevoolu pideva hoidmise.
• Saab reguleerida 2 pihustusmustrit: punkt- ja koonusjuga.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kärcher pihustuspüstol (nr 2.645-265.0) lihtsustab tööd tänu lukustusfunktsiooniga käepidemele, mis tagab veevoolu pideva hoidmise. Lisaks saab pidevalt reguleerida 2 pihustusmustrit: punkt- ja koonusjuga. Seda saab kasutada kas lille- ja taimepeenarde kastmiseks või terrasside või aiamööbli suurema mustuse eemaldamiseks. Lisaks pihustuspüstolile sisaldab komplekt G3/4 kraaniliitmikut G1/2 üleminekuga, samuti 2 universaalliitmikut (üks Aqua Stopiga). Aqua Stopiga liitmik hoiab ära veevoolu aiavooliku otsast, isegi kui näiteks eemaldatud otsiku korral kraan on lahti. Lisaks sobivad universaalliitmikud kõigi tavaliste läbimõõtudega aiavoolikutele. Muide, Kärcheri otsikud ja liitmikud ühilduvad kõigi tuntud kiirkinnitussüsteemidega ja neid saab probleemideta ühendada teie aiavoolikuga.