• Tarne pole võimalik

VOOLIK KÄRCHER PERFORMANCE PLUS 1/2" 20 M

Tootekood: 686245
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Aiavoolik on painduv ja äärmiselt vastupidav väändumisetele.
• Läbimõõt on 1/2" ja pikkus 20 m.
• Tagab vee pideva läbivoolamise.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kärcher Performance Plus on kvaliteetne aiavoolik, mille läbimõõt on 1/2" ja pikkus 20 meetrit, see sobib suurepäraselt väikese ja keskmise suurusega aedade ja muude alade kastmiseks. Kvaliteetsel mitmekihilisel kootud materjalil on parem tunnetus, seda on tunduvalt mugavamalt käes hoida ja see muudab selle Kärcheri uuenduse eriti vastupidavaks, elastseks ja äärmiselt väändumiskindlaks - mis on ideaalseteks omadusteks suure jõudlusega kastmissüsteemile, mis tagab vee pideva voolamise. Lisaks sellele on aiavoolik ftalaatide- (<0,1%), kaadmiumi-, baariumi- ja pliivaba - see tähendab, et see ei sisalda üldse inimese tervisele kahjulikke aineid, kuid on siiski vastupidav. Ilmastikukindel UV-kiirguse kindel väliskiht kaitseb materjali ja läbipaistmatu keskkiht hoiab ära vetikate tekkimise vooliku sees. Lõhkesurve on 45 baari. Veevoolikul on ka muljetavaldav temperatuurikindlus vahemikus -20°C kuni +60 °C. Anname sellele aiavoolikule 15-aastase garantii.