• Tarne pole võimalik

VOOLIKUKÄRU KÄRCHER HT 4.520 KOMPLEKT 1/2"

Tootekood: 686251
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Väga mobiilne voolikukäru hoiustuskonksu ja tarvikuhoidikuga.
• Reguleeritava kõrgusega käepide, nurkühendusadapter, vabakäiguga kerimisvända käepide.
• Tänu uuenduslikule kokkupanekuviisile on lihtne hoiustada ja see võtab minimaalselt ruumi.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kärcher HT 4.520 on kasutusvalmis täielikult koostatud 1/2" voolikukäru koos hoiustushaakidega ja tarvikuhoidjaga pihustuspüstoli, pihustustoru jms jaoks. Praktiline: enam pole vaja pikka voolikut lohistada läbi aia, kuna manööverdatav käru on kastmiseks alati kasutaja käeulatuses. Pikk voolik on ühendatud kraaniga, keritakse maha ja sinna see jääb. Sel viisil jäävad peenrad, põõsad, mööbel ja voolik ise terveks. Kastmine toimub seejärel voolikukäru ümber mugavalt lühema voolikuga. Miski ei takista enam aia hooldust! Veelgi enam, HT 4.520 komplekti 1/2 "on tänu uuenduslikule kokkupanekuviisile lihtne hoiustada ja see võtab minimaalselt ruumi. Omadused: reguleeritava kõrgusega käepide, 20 m pikkune 1/2" voolik PrimoFlex®, otsik, 3 voolikuliitmikku, 1 Aqua Stopiga voolikuliitmik, G3/4 kraaniadapter G1/2 üleminekuga. Jõudlus: 50 m pikkune 1/2" voolik või 35 m pikkune 5/8" voolik või 23 m pikkune 3/4" voolik.