• Tarne pole võimalik

KÖÖGITARVIKUTE KOMPLEKT TEFAL DAILY COOK 11-OSALINE

Tootekood: 686546
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Komplekt Daily Cook köögitarvikud on mugavad, turvalised, lihtsad kasutada ja erogoomilised.
• Valmistatud kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest, praepann on kaetud väga kvaliteetse ja vastupidava Titanium non-stick nakkumisvastase kattega.
• Sobib kasutamiseks kõikidel pliiditüüpidel, sealhulgas ka induktsioonpliidil.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Tefal Daily Cook köögitarvikud on mugavad, turvalised, lihtsad kasutada ja erogoomilised. Valmistatud kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest, praepann on kaetud väga kvaliteetse ja vastupidava Titanium non-stick nakkumisvastase kattega. Tefal Thermo-Spot tehnoloogiaga, mis annab märku sellest, et pann on ideaalselt kuumenenud ja sellel võib alustada praadimist nii, et säiliks Sinu toitude maitse. Thermo-Spot ring saavutab ühtlase punase värvitooni, kui pann on saavutanud ideaalse praadimise temperatuuri. Mugav ja ergonoomiline käepide tagab mugava kasutamise ja turvalisuse. Sobib kasutamiseks kõikidel pliiditüüpidel, sealhulgas ka induktsioonpliidil. Toode on valmistatud keskkonnasõbralikult - taaskasutatud materjalid ning PFOA ja kaadmiumivaba nakkumisvastane kate.