• Tarne pole võimalik

VOOLIKUKÄRU KOMPLEKT KÄRCHER HT 4.520 5/8"

Tootekood: 688830
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Väga mobiilne voolikukäru hoiustuskonksu ja tarvikuhoidikuga.
• Reguleeritava kõrgusega käepide, nurkühendusliitmikud, et vältida vooliku väändumist.
• Vabakäiguga kerimisvänt ja uudne kokkupanekuvõimalus ruumisäästlikuks hoiustamiseks.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Uus kasutusvalmis Kärcheri voolikukäru HT 4.520 komplekt 5/8" koos tarvikuhoidjaga pihustustorudele pihustuspüstolitele jms jaoks ning hoiustushaak lühikesele voolikule on ideedega täidetud komplekt. Enam pole vaja voolikut vaevaliselt lohistada läbi aia, kuna käru on kastmiseks alati käeulatuses ja seega kastmiskohas. Pikk voolik on ühendatud kraaniga, keritakse maha ja sinna see jääb. See hoiab vooliku aiapeenardest, põõsastest ja mööblist eemal. Lühema voolikuga kastetakse umbes 3–5 m kaugusel voolikukäru ümber. Ja tänu kokkupandavale ehitusele on HT 4.520 hõlpsasti ruumisäästlikult hoiustatav. Omadused: reguleeritava kõrgusega käepide, 23 m pikkune 5/8" voolik PrimoFlex®, otsik, kolm voolikuliitmikku, üks Aqua Stopiga voolikuliitmik, G3/4 kraaniadapter ja G1/2 üleminek. Jõudlus: 50 m pikkune 1/2" voolik või 35 m pikkune 5/8" voolik või 23 m pikkune 3/4" voolik. Täielikult koostatud.