-10€ lisaks el.tööriistadele al 200€ ostust!
04
P
08
T
11
MIN
59
S
  • Tarne pole võimalik

VOOLIK KÄRCHER PERFORMANCE PLUS 1/2" 50M

Tootekood: 688856
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Eriti painduv ja väändumiskindel aiavoolik.
• Läbimõõt 1/2" ja pikkus 50 m.
• Väändevastase tehnoloogiaga.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Performance Premium 1/2" Kärcheri voolik ei ole tavapärane aiavoolik. See on valmistatud innovaatilisest kootud materjalist koos Kärcheri kõrgelthinnatud väändevastase tehnoloogiaga tagab see maksimaalse tugevuse, painduvuse ja väändekindluse. Seetõttu tagab voolik väikese ja keskmise suurusega pindade ja aedade kastmisel pideva veevoolu. Lisaks kaitseb ilmastikukindel ja UV-kindel väliskiht materjali ja läbipaistmatu keskkiht hoiab ära vooliku sees vetikate tekkimise. Just sellepärast pakub Kärcher muljetavaldavat 18-aastast garantiid. Performance Premium 50 meetri pikkune voolik saab tänu ftalaatide- (<0,1%), kaadmiumi-, baariumi- ja pliivabale koostisele kõrge hinnangu ka tervisekaitse ja jätkusuutlikkuse seisukohast. Täiendava tõhususe tagab 45 baarine lõhkesurve ja muljetavaldav temperatuurikindlus vahemikus alates -20 °C kuni +60 °C.