• Tarne pole võimalik

OSAKESTE FILTER KÄRCHER

Tootekood: 688868
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Filter kaitseb kastmissüsteemi Kärcher Rain System® tõhusalt mustuseosakeste eest.
• Filtri sisemust saab mugavalt ja hõlpsasti eemaldada ja puhastada.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Osakeste filter kaitseb kastmissüsteemi Kärcher Rain System® mustuseosakeste eest. Filter kinnitatakse etteandevooliku lõppu, kastmissüsteemi Kärcher Rain System® ühenduskohale. Filtri sisemust saab igal ajal mugavalt ja hõlpsasti eemaldada ja puhastada. Sisendpoolel on kraaniliitmik, mis ühildub kõikide teadaolevate kiirkinnitussüsteemidega. Väljundpoolel on liitmik kastmissüsteemi Kärcher Rain System® voolikule või niisutusvoolikule. Voolikud kinnitatakse otse ja fikseeritakse ühendusmutriga kasutamata tööriistu. Tõhusas kastmissüsteemis Kärcher Rain System® on kombineeritud mikrotilgutite ja tavaliste kastmissüsteemide eelised. Süsteem töötab survega kuni 4 baari, seda saab kohandada eraldi peaaegu igale aiatüübile ja see töötab suurepäraselt koos taimeriga SensoTimer, mis võimaldab vajaduspõhist kastmist.