🔥Koodiga JAANI24 saad 24€ alla 300€ ostust!
02
P
07
T
07
MIN
15
S
  • Tarne pole võimalik

RÕHUREDUKTOR JA OSAKESTE FILTER KÄRCHER

Tootekood: 688869
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Filtri rõhureduktor muundab maksimaalselt kuni 12-baarise surve sisendis 4-baariseks surveks.
• Filter kaitseb kastmissüsteemi Kärcher Rain System® mustuseosakeste eest.
• Reduktor paigaldatakse etteandevooliku ja süsteemi Kärcher Rain System® vahele.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kastmiskomplekti Kärcher Rain System® kuulub filtriga rõhureduktor. See muundab sisendsurve 12 baari väljundsurveks 4 baari. Reduktor paigaldatakse etteandevooliku ja süsteemi Kärcher Rain System® vahele. Osakeste filter kaitseb kastmissüsteemi mustuseosakeste eest. Filtri sisemust saab mugavalt ja hõlpsasti eemaldada ja puhastada. Sisendpoolel on kraaniliitmik, mis ühildub kõikide tuntud kiirkinnitussüsteemidega. Väljundpoolel on liitmik kastmissüsteemi Kärcher Rain System® vooliku või niisutusvoolikuga. Voolikud ühendatakse otse ja fikseeritakse ühendusmutriga kasutamata tööriistu. Tõhusas kastmissüsteemis Kärcher Rain System® on kombineeritud mikrotilgutite ja tavaliste kastmissüsteemide eelised. Süsteem töötab survega kuni 4 baari, seda saab kohandada eraldi peaaegu igale aiatüübile ja see töötab suurepäraselt koos taimeriga SensoTimer, mis võimaldab vajaduspõhist kastmist.