• Tarne pole võimalik

T-KONNEKTOR KOOS VEEVOOLU REGULAATORIGA KÄRCHER

Tootekood: 688873
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Kärcher Rain System®-i voolikud või niisutusvoolikud on ühendatavad reguleeritava T-konnektoriga.
• T-konnektori külgharu on reguleeritav ja sobib suurepäraselt niisutusvooliku ühendamiseks.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kastmiskomplekti Kärcher Rain System® kuulub reguleeritav T-konnektor. Sellega saab üksteisega ühendada Kärcher Rain System®-i voolikuid ja niisutusvoolikuid ning see võimaldab sõltumatult kasutada korraga kahte voolikuliini. See tähendab, et süsteemi saab ideaalselt kohandada erivajadustele. T-konnektori külgharuga saab reguleerida vee vooluhulka ja seega ka survet ning seetõttu sobib see hästi niisutusvooliku ühendamiseks. Voolikut on lihtne paigaldada kasutamata tööriistu. Voolik lihtsalt surutakse T-konnektorisse ja fikseeritakse ühendusmutriga. Väga tõhusas kastmissüsteemis Kärcher Rain System® on kombineeritud mikrotilguti ja tavalise kastmissüsteemi eelised. Süsteem töötab survega kuni 4 baari ning sellesse kuulub 1/2" voolik koos tilkumis- ja pihustusmuhvidega. Kärcher Rain System® töötab survega kuni 4 baari, seda saab eraldi kohandada peaaegu igale aiatüübile ja see töötab suurepäraselt koos taimeriga SensoTimer, mis võimaldab vajaduspõhist kastmist.