• Tarne pole võimalik

I-KONNEKTOR KÄRCHER

Tootekood: 688874
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• I-konnektoriga saab ühendada kaks Kärcher Rain System®-i voolikut või niisutusvoolikut.
• I-konnektoriga saab näiteks ühendada kastmissüsteemiga Kärcher Rain System® niisutusvooliku.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kastmiskomplekti Kärcher Rain System® kuulub I-konnektor. Sellega saab ühendada kaks Kärcher Rain System™-i voolikut või niisutusvoolikut ning see võimaldab kastmist eraldi vajaduspõhiselt reguleerida. I-konnektoriga saab ühendada niisutusvooliku süsteemi Kärcher Rain System® voolikuga või ühendada omavahel kaks süsteemi Kärcher Rain System® voolikut. Voolikut on väga lihtne paigaldada kasutamata tööriistu. Voolik lihtsalt surutakse I-konnektorisse ja kinnitatakse ühendusmutriga. Kastmissüsteemis Kärcher Rain System® on kombineeritud mikrotilguti ja tavalise kastmissüsteemi eelised. Väga tõhus kastmissüsteem Kärcher Rain System® töötab survega kuni 4 baari ning sellesse kuulub 1/2" voolik koos tilkumis- ja pihustusmuhvidega, seda saab eraldi kohandada peaaegu igale aiatüübile ja see töötab suurepäraselt koos taimeriga SensoTimer, mis võimaldab vajaduspõhist kastmist.