• Tarne pole võimalik

VOOLIKU LUKUSTI KÄRCHER

Tootekood: 688875
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Otsamuhviga saab kastmissüsteemi Kärcher Rain System® voolikud ja niisutusvoolikud kindlalt sulgeda.
• Otsamuhvi saab paigaldada vooliku otsale kasutamata tööriistu.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kastmiskomplekti Kärcher Rain System® kuulub otsamuhv. Sellega saab sulgeda Kärcher Rain System®-i vooliku või niisutusvooliku, mistõttu saab süsteemi eraldi paindlikult kohandada erinevatele aiaolukordadele. Paigaldatud või lühendatud voolikuid saab ühendada mis tahes punktis. Vooliku paigaldamine on äärmiselt lihtne ja selleks ei ole vaja tööriistu. Voolik lihtsalt surutakse otsakorgile ja kinnitatakse ühendusmutriga. Kastmissüsteemis Kärcher Rain System® on kombineeritud mikrotilguti ja tavalise kastmissüsteemi eelised. Süsteem töötab survega kuni 4 baari ja sellesse kuulub 1/2" voolik koos tilkumis- ja pihustusmuhvidega. Kastmissüsteemi Kärcher Rain System® saab eraldi kohandada peaaegu igale aiatüübile ja see töötab suurepäraselt koos taimeriga SensoTimer, mis võimaldab kokkuhoidlikku ja vajaduspõhist kastmist.