🔥Koodiga JAANI24 saad 24€ alla 300€ ostust!
02
P
07
T
20
MIN
24
S
  • Tarne pole võimalik

TILKUMISOTSIK KÄRCHER

Tootekood: 688876
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Integreeritud nõelaga tilkumismuhvi saab kinnitada Kärcher Rain System® vooliku mis tahes punkti.
• Reguleeritav tilguti võimaldab taimi kasta otse.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Tilkumismuhvid võimaldavad taimi kasta otse ning kuuluvad uuendusliku kastmissüsteemi Kärcher Rain System® juurde. Neid saab kinnitada Kärcher Rain System®-i vooliku mis tahes punkti. Paigaldamine on kiire, lihtne ja selleks ei ole vaja tööriistu. Tilkumismuhv avatakse, veevoolik torgatakse integreeritud nõela abil soovitud kohas läbi ja muhv kinnitatakse sulgemisega. Valmis. Keeratava peaga on võimalik vee vooluhulka reguleerida vahemikus 0-10 l/h, mis aitab vältida vee raiskamist. Äärmiselt tõhusas kastmissüsteemis Kärcher Rain System® on kombineeritud mikrotilguti ja tavalise kastmissüsteemi eelised. Süsteem töötab survega kuni 4 baari ning sellesse kuulub 1/2" voolik koos tilkumis- ja pihustusmuhvidega. Kastmissüsteemi Kärcher Rain System® saab eraldi kohandada peaaegu igale aiatüübile ja see töötab suurepäraselt koos taimeriga SensoTimer, mis võimaldab vajaduspõhist kastmist.