• Tarne pole võimalik

VOOLIKUKINNITI KÄRCHER

Tootekood: 688879
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Maasse torgatavat kinnitusvaia kasutatakse kastmissüsteemi Kärcher Rain System® voolikute ja niisutusvoolikute asetamiseks ja fikseerimiseks.
• Kinnituspunktis asuv integreeritud kummirõngas tagab optimaalse kinnituse.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kastmiskomplekti Kärcher Rain System® kuulub kinnitusvai. See kinnitab Kärcher Rain System®-i vooliku ja niisutusvooliku kindlalt soovitud punkti vajalikul kõrgusel maapinnast. 17 cm pikkusel kinnitusvaial on mõõdik, mis aitab määrata selle optimaalse paigaldussügavuse. Kinnituskohas asuv kummirõngas tagab vooliku kindla kinnitamise. Kastmissüsteemis Kärcher Rain System® on kombineeritud tilguti ja tavalise kastmissüsteemi eelised. Äärmiselt tõhus kastmissüsteem Kärcher Rain System® töötab survega kuni 4 baari, sellesse kuulub 1/2" voolik koos tilkumis- ja pihustusmuhvidega. Kastmissüsteemi Kärcher Rain System® saab eraldi kohandada peaaegu igale aiale ja see töötab suurepäraselt koos taimeriga SensoTimer, mis võimaldab vajaduspõhist kastmist.