Keraamilised plaadid -40%
07
P
10
T
08
MIN
10
S
  • Tarne pole võimalik

TORUPUHASTUSGEEL MR. MUSCLE 500ML

Tootekood: 691292
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Torupuhastusgeel toruummistuste eemaldamiseks.
• Tihke geel, mis vajub läbi seisva vee ummistuseni ning lõhustab selle.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Mr Muscle torupuhastusgeel toruummistuste eemaldamiseks. Tihke geel, mis vajub läbi seisva vee ummistuseni ning lõhustab selle. Eemaldab edukalt ummistused, mis koosnevad juuksekarvadest – mõeldud eelkõige vannitubadesse. Värskendab! Toimimisaeg 30 minutit kuni ööpäev. HOIATUS! Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. ALLANEELAMISE KORRAL: võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Vältida pikaajalist kokkupuudet nahaga. Vältida aurude sisse hingamist. Kasutage ainult hästiventileeritavas kohas. Koostisosad: <5 % amfoteerseid tensiidid, <5 % klooripõhised pleegitusained, <5 % seep.