• Tarne pole võimalik

KÄSIPIHUSTI GARDENA 0,45L

Tootekood: 696764
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Käepärane käsipihusti aeda ja majapidamisse.
• Pihusti võimaldab teil varustada oma idusid veega sihtotstarbeliselt ja õrnalt tilguti või pihusti abil, mis hoiab ära ka väikeste taimede ja mulla väljapesemise.
• Korpus on valmistatud poolläbipaistvast materjalist, nii et näete 450 ml mahuti sisse ja hoiate silma peal, kui palju vedeliku järele on jäänud.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Gardena pehme pihusti tagab eduka kastmise. Pehme pihusti võimaldab teil varustada oma idusid veega sihtotstarbeliselt ja õrnalt tilguti või pihusti abil, mis hoiab ära ka väikeste taimede ja mulla väljapesemise. Ootate huvitavat 2-ühes-funktsiooni kasutamist ja kastmist pehme pihustiga kas tilgutiotsiku või pihustiudu kujul. See annab teile seemikute kastmisel suure paindlikkuse. Hoiate nii tilgutusotsikut kui ka uduotsikut alati käepärast, kuna pihusti on varustatud integreeritud hoiuruumiga. Korpus on valmistatud poolläbipaistvast materjalist, nii et näete 450 ml mahuti sisse ja hoiate silma peal, kui palju vedeliku järele on jäänud. Käepärane disain muudab selle kasutamise äärmiselt lihtsaks. Lihtsalt pigistage seda ja algab kastmine.