🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
01
P
13
T
29
MIN
30
S
  • Tarne pole võimalik

KÄTERÄTIKUIVATI TERMINUS CLASSIC EL.LÜLITIGA RV.TERAS 482X650MM 130W

Tootekood: 697172
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Käterätikuivati lülitiga on kuiva küttekehaga.
• Mõõtmetega 8 x 48,2 x 65 cm.
• Komplektis kinnitusklambrid 4 tk ja eemaldatav kaabel pistikuga.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Terminus Classic elektriline käterätikuivati lülitiga on kuiva küttekehaga. Komplektis kinnitusklambrid 4 tk ja eemaldatav kaabel pistikuga. Varjatud ühenduse võimalus. Materjaliks on 304 L roostevaba teras, mis ei söövita ega oksüdeeri. Tootmisel kasutatakse robot-laserkeevitust, mis annab tootele maksimaalse tugevuse, hermeetilisuse ja vastupidavuse hüdrolöögile (200 atm) ning ka visuaalselt väga kvaliteetse keevisõmbluse. Kvaliteetsest roostevaba terasest valmistatud käterätikuivati eluiga üldiselt ei ole piiratud. Kuna käterätikuivati on poleeritud, siis kattematerjali puudumine välistab pealiskihi mahakoorumist. Nii säilitab oma välimuse terve kasutusaja vältel. Juhul, kui kasutamisaja jooksul tekivad käterätikuivati pinnale väikesed kriimustused või kaob läige, siis endise välimuse taastamiseks tuleb kasutada poleerimispastat ja pehmet lappi.