• Tarne pole võimalik

LILLEVÄETIS ECOFERTIS ORGAANILIS-MINERAALNE 1,75KG

Tootekood: 698925
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Lilleväetis on orgaanilisel koostisel põhinev ja toitaineterikas.
• Sisaldab vajalikus vahekorras lämmastikku, fosforit ja kaaliumit ning lisatud mikroelemente, rauda, kasulikke baktereid ja humiinhappeid.
• Loodushoidik, nitraadi- ja kloorivaba.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Ecofertis orgaanilisel koostisel põhinev toitaineterikas lilleväetis sobib rooside jt õitsvate lillede väetamiseks. Sisaldab vajalikus vahekorras lämmastikku (lisaks orgaanilisele lämmastikule ka kiirestitoimivat karbamiidlämmastikku ja ammooniumlämmastikku), fosforit ja kaaliumit ning lisatud mikroelemente, rauda, kasulikke baktereid ja humiinhappeid. Humiinhapped (huumushapped) aitavad taimedel mullast omastada nii mitmeid mikroelemente (mangaan, raud, vask, tsink) kui ka kaltsiumit ja fosfaate. Mikroelementide ja humiinhapetes leiduva süsiniku koostoime tagab mitmekesisema ja parema mullaelustiku, mis omakorda aitab kaasa taime arengule ja vastupidavusele haigustele. Magneesium annab erksad värvid, kõrgem lämmastiku sisaldus aitab kaasa lilletaime kiiremale arengule, kaalium on eriti oluline küllusliku õitsemise faasis. Väetis on loodushoidik, nitraadi- ja kloorivaba. Kulunorm: 80-150g/m².