• Tarne pole võimalik

AKUPUHUR GARDENA POWERJET 18V ILMA AKU JA LAADIJATA

Tootekood: 699299
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Võimas, kerge ja mugav akupuhur.
• Õhuvool torus on 8,9 m³/min.
• Ilma aku ja laadijata mudel.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Gardena PowerJet 18V P4A on akutoitega puhur, mis võimaldab teil aeda paindlikult, kiiresti ja tõhusalt korrastada. See mitmekülgne toode sobib ideaalselt kasutamiseks aias ja maja ümbruses. PowerJet ühildub kõigi POWER FOR ALL ALLIANCE'i akusüsteemidega. Sõltuvalt kasutatava aku tüübist võib puhur jõuda sõltuvalt seatud võimsusest õhumahuni kuni 8,9 m³ minutis ja maksimaalse tööajaga 26 kuni 50 minutit. Ajakohane puhur avaldab muljet mitte ainult nutika, funktsionaalse disaini, vaid ka märkimisväärselt võimsa puhumisomadusega. Ükskõik, kas lehed, väiksemad oksad või rohulõigud, puhub PowerJet need kiiresti, võimsalt ja tõhusalt minema. Tänu uudsele disainile ja suurele õhuvooluhulgale näeb teie aed välja hoolitsetud ja korras korraga. Sõltuvalt kasutamisest ja aiakasutusest saab puhuri kiirust individuaalselt reguleerida. Tänu vaid 1,8 kg väikesele kaalule on puhuriga töötamine äärmiselt mugav ja hõlbus ka pikema perioodi vältel. Puhur on ka nii hästi tasakaalus, et randmetes ja kätes ei teki väsimust. Seda suurendab veelgi toote suurepärane ergonoomika. Seadmes selgelt nähtav LED-ekraan näitab praegust aku laetuse taset. See toode pakub teile veelgi rohkem: komplektis olev täppisotsik suuendab puhuri tööpõldu, võimaldades teil töötada veelgi täpsemini nendes keerulistes kohtades, kus saate oma aias nurkadesse pääseda, ja pakub rakendamisel rohkem paindlikkust. Võimas, kompaktne ja käepärane Gardena akuga lehepuhur sobib seetõttu ideaalselt paljude puhastustööde jaoks. Akuga lehepuhur PowerJet 18V P4A solo tarnitakse ilma aku ja laadijata. See ühildub kõigi juhtivate tootjate kaubamärkideüleste akude liitude POWER FOR ALL ALLIANCE kõigi 18 V akudega. Neid akusid saab kasutada paljude seadmete jaoks maja ja aia ümbruses. Nii säästate raha ja jääte paindlikuks! Kas soovite osta toote akusüsteemiga? Pole probleem - siis on kasutusvalmis komplekt teile sobiv. Kirge toetab Gardena - aiavarustus, mis annab teile vabaduse luua.