🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
01
P
22
T
56
MIN
01
S
  • Tarne pole võimalik

KASTMISPUMP GARDENA 3600/4 800W 3600L/H 7/40M

Tootekood: 700061
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Aiapump on kompaktne ja tugev ning suure jõudlusega võimas mudel, mida saate oma aias kasutada mitmesuguste pumpamisetööde tegemiseks.
• Võite kasta oma taimi, suurendada veesurvet, tühjendada aiatiiki ning pumbata maa-, kraani- ja vihmavett.
• Tugev ja vastupidav kompaktne elektripump on hõlpsasti kasutatav ning tagab suure imemisvõimsuse (7 m) ja suure töösurve (4 baari).
• Tänu täiendavale täitmisavale ja tühjenduskruvile lihtne täita ja tühjendada.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Gardena aiapump 3600/4 on kompaktne ja tugev ning suure jõudlusega võimas mudel, mida saate oma aias kasutada mitmesuguste pumpamisetööde tegemiseks. Võite kasta oma taimi, suurendada veesurvet, tühjendada aiatiiki ning pumbata maa-, kraani- ja vihmavett. Suure pumpamisjõudlusega aiapump 3600/4 aitab teil kiiresti ja tõhusalt aiatöid teha. Tugev ja vastupidav kompaktne elektripump on hõlpsasti kasutatav ning tagab suure imemisvõimsuse (7 m) ja suure töösurve (4 baari). Tänu täiendavale täitmisavale ja tühjenduskruvile lihtne täita ja tühjendada. See omadus tagab kogu vee pumbast ärajuhtimise ning tagab selle, et pump on kaitstud võimalike talviste külmakahjustuste eest. Tänu ergonoomilise kujuga käepidemele saate pumpa aias mugavalt vedada. Lisaks saab pumpa paigutada mugavalt maha, stabiilsesse tööasendisse. Ka teie naabrid on rahul, kuna pump on madala müratasemega ega tekita peaaegu üldse vibratsiooni. Gardena aiapump 3600/4 on pika tööeaga, mille tagavad kvaliteetsed materjalid ja omadused nagu näiteks malmist korpus, vastupidavad ühenduskeermed ja termolüliti, mis takistab mootorit ülekuumenemisest. Gardena pumbad ei sobi soolase vee, söövitavate või kergesti süttivate ainete ega toiduainete pumpamiseks. Aiapump 3600/4 on ideaalne, kui soovite oma aiatöid lihtsamaks muuta ning kasutada suure jõudluse ja veesurvega mitmeotstarbelist pumpa. 40-aastase pumpade arendamise ja tootmise kogemusega Gardena on turuliider, kellele võite kindel olla. Aeg- ajalt kasutamiseks mõeldud pump pakub oma hinna kohta väga head väärtust.