• Tarne pole võimalik

KASTMISPUMP GARDENA 3000/4 600W 3000L/H 7/36M

Tootekood: 700063
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Aiapump on kompakte ja tugev , mida saate oma aias kasutada mitmesuguste pumpamistööde tegemiseks.Kasta oma taimi, suurendada veesurvet, pumbata maa-, kraani- ja vihmavett või isegi kloori sisaldavat bassinivett.
• Kerge ja vastupidav kompaktne elektripump on hõlpsasti kasutatav ning tagab suure imemisvõimsuse ja suure töösurve.
• Seda on tänu täiendavale täitmisavale ja tühjenduskruvile lihtne täita ja tühjendada.
• Tänu ergonoomilise kujuga käepidemetele ja pumba väiksele kaalule pole selle vedamine aias mingi vaev.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Gardena aiapump 3000/4 on kompakte ja tugev , mida saate oma aias kasutada mitmesuguste pumpamistööde tegemiseks.Kasta oma taimi, suurendada veesurvet, pumbata maa-, kraani- ja vihmavett või isegi kloori sisaldavat bassinivett. Aiapump 3000/4 aitab teil tõhusalt ja hõlpsalt aiatöid teha. Vee pumpamine kaevust, tsisternist või vihmaveepaagist teie kastmissüsteemi pole mingi probleem. Kerge ja vastupidav kompaktne elektripump on hõlpsasti kasutatav ning tagab suure imemisvõimsuse ja suure töösurve. Seda on tänu täiendavale täitmisavale ja tühjenduskruvile lihtne täita ja tühjendada. See omadus tagab pumbast kogu vee ärajuhtimise ning tagab selle, et pump on kaitstud võimalike talviste külmakahjustuste eest. Tänu ergonoomilise kujuga käepidemetele ja pumba väiksele kaalule pole selle vedamine aias mingi vaev. Lisaks saab pumba paigutada mugavalt maha, stabiilsesse tööasendisse. Integreeritud toitelüliti võimaldab mugavat kasutamist. Vastupidavad messingist ühendused on ideaalsed paigalduse tarvis ja kaks G1” väljundit võimaldavad lihtsasti ühendada Gardena lisatarvikud nagu näiteks imemis- ja aiavoolikud. Aiapumba ohutuse tagamiseks on sellel soojuskaitselüliti, mis takistab mootori ülekoormamist. Gardena pumbad ei sobi soolase vee, söövitavate või kergesti süttivate ainete ega toiduainete pumpamiseks. Aiapump 3000/4 on alustamiseks hea lahendus, kui soovite oma aiatöid lihtsamaks muuta ja pumpa aias mitmeti kasutada. 40-aastase pumpade arendamise ja tootmise kogemusega Gardena on turuliider, kellele võite kindel olla. Aeg- ajalt kasutamiseks mõeldud pump pakub oma hinna kohta väga head väärtust.