• Tarne pole võimalik

AKUMUTRIKEERAJA MAKITA TW001GM201 40V MAX XGT 2X4,0AH 3/4"

Tootekood: 701751
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Akulöökmutrikeeraja.
• Elektrooniline nelja erineva võimsuse ja kiiruse valik.
• Kaks LED-töötuld eelkuma ja järelkuma funktsioonidega, harjavaba mootor.
• Suurepärane sooritusvõime ka pidevalt väga rasketes tööoludes.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Makita TW001GZ akulöökmutrikeeraja. Väga suur võimsus kompaktsetes tööriista mõõtmetes, võimaldab tööriista kasutada väga erinevates kasutusvaldkondades ja kasutuskohtades. Elektrooniline nelja erineva võimsuse ja kiiruse valik. 3 erinevat automaatse peatamise funktsiooni, mis on saadaval nii kinnitamisel kui ka avamisel (võimalik vältida nii kinnitatava kui avatava tarviku lõhkumist/kukkumist/kadumist). Päästik maksimaalse kiiruse funktsiooniga, mis võimaldab kasutada juba õrnal päästikuvajutusel tööriista maksimaalset pöörlemiskiirust - eriti kasulik funktsioon säästmaks päästikusõrme korduvatel kinnitustel/tööoperatsioonides. 3/4" tarviku kinnitamiseks kasutatakse friktsioonrõngast. Kaks LED-töötuld eelkuma ja järelkuma funktsioonidega, isegi kui kasutada suurt padrunit, (näiteks M27 või suuremat) ja blokeerida ülemine LED-töötuli, siis allpool asuv töötuli suudab tööpinda piisavalt valgustada. Harjavaba mootor suhtleb pidevalt akuga, et võimaldada võimalikult pikka tööaega ühe laadimisega. Suurepärane sooritusvõime ka pidevalt väga rasketes tööoludes. XPT (eXtreme Protection Technology) tehnoloogia; sisseehitatud kaitse tolmu ja niiskuse eest mis võimaldab selle tööriistaga töötada igasugustes ilmastikuoludes.