• Tarne pole võimalik

LASERLOOD KAPRO 875RG HÜBRIIDLASER 5 KIIREGA

Tootekood: 710590
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Iseloodiv ristjoonlaser, millel on 1 roheline horisontaalne kiir, 4 punast vertikaalkiirt ja üks punkt.
• Tugevad kokkupandavad jalad kõrguse ja kalde seadistamiseks, 5/8″ statiivikeere.
• Töömaa sisetingimustes kuni 30 m, välitingimustes koos vastuvõtjaga kuni 60 m, täpsus ± 0,2 mm/m, iseloodimise vahemik ± 3°.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kapro iseloodiv ristjoonlaser 875RG Hybrid Prolaseril on 1 roheline horisontaalne kiir, 4 punast vertikaalkiirt ja üks punkt. Tänu alla näitavale punktile ja laseri kohale moodustuvale ristile on kerge mõõte maast lakke üle kanda. Töömaa sisetingimustes on kuni 30 m ja välitingimustes koos vastuvõtjaga kuni 60 m roheline laserkiir ja 50 m punane laserkiir, täpsus ± 0,2 mm/m, iseloodimise vahemik ± 3°. Kiired on võimalik lukustada ja seada kalde alla. Tugevad kokkupandavad jalad kõrguse ja kalde seadistamiseks, 5/8″ statiivikeere. Li-ion akut on võimalik laadida läbi USB pordi. Komplektis: laser, kandekott, sihttahvel, prillid, aku, laadimiskaabel.