• Tarne pole võimalik

KETIÕLI K2 500ML

Tootekood: 710678
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Ketiõli on ülitõhus määrdeaine maastikumootorrataste ja ATV-de kettide ja ketirataste määrimiseks.
• Jääb peale määrimist poolvedelaks, jättes määrde- ja kaitsekihi.
• Tungib kõikidesse vahedesse, kaitstes ketti ja ketirattaid enneaegse kulumise eest.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
K2 ketiõli on ülitõhus määrdeaine maastikumootorrataste ja ATV-de kettide ja ketirataste määrimiseks. Tänu oma määrimis- ja imendumisomadustele tungib see kõikidesse vahedesse, kaitstes ketti ja ketirattaid enneaegse kulumise eest. K2 ketimäärde suurim eelis on see, et see jääb peale määrimist poolvedelaks, jättes määrde- ja kaitsekihi. See kiht ei kleepu mustuse, liiva ega muude pinnaseelementide külge ning kõik lisandid eemaldatakse koos ajamikomplekti pöörleva liikumisega. Tänu sellele püsib see kauem puhas, mis vähendab hõõrdumist keti ja hammasrataste vahel ning pikendab oluliselt nende kasutusiga. Keti määrimise sagedus sõltub tingimustest, millistes liigutakse (mustus, tolm, liiv, vesi, kivid, lumi). Soovitame ketti enne igat sõitu määrida. Kuid pidage meeles, et määrdunud kett peab olema mustusest puhas.