🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
00
P
02
T
37
MIN
31
S
  • Tarne pole võimalik

RISTJOONLASER BOSCH UNIVERSALLEVEL

Tootekood: 711518
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Ristjoonlaser projitseerib su ideed täpselt tööpinnale.
• Kolm eelprogrammeeritud režiimi (iseloodiv laserrist, loodimispunktidega iseloodiv laserrist ja kaldefunktsioon).
• Integreeritud 1/4'' statiivikeere koos ± 0,5 mm/m loodimistäpsuse ja 10 m max sisenemispiirkonnaga.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Bosch ristjoonlaser UniversalLevel projitseerib su ideed täpselt tööpinnale - täpne laserristi projitseerimine täiendavate tipu ja põhja loodimispunktidega. Laserpunktid ja -jooned joonduvad automaatselt ja on tänu iseloodivale funktsioonile sirged. Kaldefunktsioon väljaspool iseloodivat vahemikku töötamiseks diagonaalsete joonlaseritega. Intuitiivse kasutamise, täpsuse ja kõrgkvaliteetsete eredate laserdioodidega UniversalLevel 2 hõlbustab suuremat täpsust nõudvate viimistlustööde tegemist. Selle kolm eelprogrammeeritud režiimi (iseloodiv laserrist, loodimispunktidega iseloodiv laserrist ja kaldefunktsioon) võimaldavad hõlpsa joondamise ja ülekandmise. Selle 120° avanurk projitseerib pikemaid laserijooni, võimaldades täpseid projektsioone ka lühikestel töövahemaadel. Sellel on ka integreeritud 1/4'' statiivikeere koos ± 0,5 mm/m loodimistäpsuse ja 10 m max sisenemispiirkonnaga. See on suurepärane piltide või riiulite riputamiseks, tapeetimiseks, valgustite tsentreerimiseks ning trepikäsipuude ja kardinapuude paigaldamiseks.