• Tarne pole võimalik

AIAPUMP KÄRCHER BP 4 950W 3800L/H 8/48M

Tootekood: 712198
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Tõhus ja vastupidav pump aia kastmiseks või majapidamisvee tagamiseks.
• Automaatne start/stopp funktsioon, kuivalt töötamise kaitse, hooldusvaba.
• Integreeritud jalglüliti, 2 väljundit samaaegseks tööks kahe seadmega ja müra summutavad kummijalad.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kärcher BP 4 on tõhus ja vastupidav kodu- ja aiapump, mis ideaalne aia kastmiseks või majapidamisvee tagamiseks ja vee kasutamiseks alternatiivsetest allikatest (nt tünnides olev vihmavesi). Automaatne start/stopp funktsioon. Maksimaalne kaitse: pump lülitub automaatselt välja tänu kuivalt töötamise kaitsele, misjärel süttib veateate ekraan. Võimas pump on hooldusvaba ja avaldab muljet oma pidevalt kõrge jõudlusega, mis võimaldab teostada optimaalset kastmist. Lisaks on seadmel ka integreeritud jalglüliti, 2 väljundit samaaegseks tööks kahe seadmega ja müra summutavad kummijalad. Standardne eelfilter ja integreeritud kontrollventiil tagavad usaldusväärse töö. Kõrgekvaliteetsed materjalid tagavad seadme pika kasutusea. Võimsus on 950 W. Maksimaalne tootlikkus on 3800 l/h. Maksimaalne imemissügavus on 8 m. Maksimaalne tõstekõrgus on 48 m.