• Tarne pole võimalik

VEE- JA TOLMUIMEJA KÄRCHER WD 2 PLUS

Tootekood: 712431
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Vee- ja tolmuimeja, võimsusega 1000 W.
• 12 L plastkonteiner, 1,8 m imivoolik, kiirkinnitusega põrandaotsik, vahtkummist filter ja fliisist tolmukott.
• Puhumisfunktsioon raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kärcher vee- ja tolmuimeja WD 2 Plus V-12/4/18 avaldab muljet oma kompaktse disaini ning ülivõimsa ja energiatõhusa tööga ja seda vaid 1000-vatise energiatarbe juures. Masin saavutab esmaklassilised tulemused kuiva, märja, peenema ja jämedakoelisema mustuse eemaldamisel. Seadmel on töökindel 12 L plastkonteiner, 4 m juhe ja 1,8 m imivoolik, millel on sirge käepide, kiirkinnitusega põrandaotsik, vahtkummist filter ja fliisist tolmukott. Tolmuimejal on ka praktiline puhumisfunktsioon, mida saab kasutada kohtades, kus imemisfunktsiooni kasutamine on raskendatud. Masina ülaosal asuvat hoiustamisala saab kasutada tööriistade ja väiksemate komponentide (kruvid, naelad jms) ohutuks hoiustamiseks. Torud ja põrandaotsikud saab kiiresti ja mugavalt asetada põrkeraual olevatesse hoidikutesse. Lisaks sellele saab masinat ruumisäästlikult hoiustada, sellele on lisatarvikute hoidik, lukustussüsteem „Pull & Push“ ja ergonoomilise kujuga kandesang masina mugavaks transportimiseks.