Aiamajade müük + tasuta tarne võimalus!
03
P
01
T
23
MIN
42
S
  • Tarne pole võimalik

KASTMISVÄETIS SCHULTZ ROOSIDELE ROSE FOOD 350G

Tootekood: 716200
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Kastmisväetis rooside ja õitsevate lillede, puude ja põõsaste väetamiseks.
• Ergutab rooside ja teiste aialillede rikkalikku õitsemist, kasvu ja õite ilu.
• Muudab õite ja lehtede värvi lopsakamaks, tugevdab taimede juuri, hõlbustab ümberistutatud taimede juurdumist.
• Pakendis on 350 g.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Schultz kastmisväetis Rose Food roosidele. Ette nähtud kõikide rooside ja õitsevate lillede, õitsevate puude ja põõsaste väetamiseks. Ergutab rooside ja teiste aialillede rikkalikku õitsemist, kasvu ja õite ilu. Muudab õite ja lehtede värvi lopsakamaks, tugevdab taimede juuri, hõlbustab ümberistutatud taimede juurdumist. SCHULTZ väetist soovitatakse lisada kastmisvette igal kastmiskorral taimede kasvu ja õitsemise perioodil, mil taimed vajavad mineraalaineid kõige rohkem. KASUTAMINE: Pakendis on ka mõõdulusikas, mis vastab 1/4 teelusikatäiele. Toataimedele, terrassi- ja rõdutaimedele, ümberistutatud taimedele: 1 teelusikatäit väetist lahustada 3 liitris vees. Roosidele ja õitsvatele aialilledele, puudele ja põõsastele: 1 teelusikatäit väetist lahustada 1 liitris vees. Lahustada pulber vees. Taimi kasta valmislahusega. Saab kasutada aastaringselt. Väetada iga 7 - 14 päeva tagant. Sel ajal taimed kasvavad aktiivselt, võib kasutada iga kastmise ajal. Konsistentsi, värvi ega vormi muutmine ei vähenda väetise efektiivsust! TOITEELEMENTIDE SISALDUS: Üldlämmastik (N) - 12.79%; Millest: Nitraatlämmastiku (NO3-N) - 7.1%; Ammooniumlämmastiku (NH4-N) - 3.0%; Uurealämmastikuna (Ureic-N) - 2.6%; Fosforpentaoksiid (P2O5) - 7%; Kaaliumoksiid (K2O) - 27%; Magneesiumoksiidi (MgO) - 3.0%; Vääveltrioksiid (SO3) - 12.456%; Boori (B) - 0.025%; Vask (Cu-EDTA) - 0.01%; Raud (Fe-EDTA) - 0.18%; Mangaan (Mn-EDTA) - 0.06%; Molübdeen (Mo) - 0.0051%; Tsink (Zn-EDTA) - 0.08% OHUTUSNÕUDED: Kasutage väetist kasutusjuhendi ja otstarbe järgi. Hoidke eraldi toiduainetest, kinnises, kuivas, lastele ja loomadele ligipääsmatus kohas. Õige hoiustamise korral on säilivusaeg piiramata. Tootja: SCHULTZ GARDEN, Lvovo g. 25, Vilnius, LT-09320; info@schultzgarden.com. VÄETISE PÄRITOLURIIK: EUROOPA LIIT. Maaletooja: Horticom OÜ.