• Tarne pole võimalik

TORU UPONOR AL-PEX METALLIC PIPE PLUS 16X2,0MMX3M SIRGE

Tootekood: 717342
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• 16 x 2,0 mm hapniku difusioonikindel mitmekihiline komposiittoru, kroomiläikelise pinnaga.
• Kasutamiseks veevarustuse- ja küttesüsteemides.
• Püsiv töötemperatuur 0°C kuni 80°C maksimaalsel püsival rõhul 10 bar. Lühiajaline avariitemperatuur 95°C - 100°C.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Uponor Al-Pex Metallic Pipe Plus 16 x 2,0 mm hapniku difusioonikindel mitmekihiline komposiittoru, kroomiläikelise pinnaga. Kasutamiseks veevarustuse- ja küttesüsteemides. Tarbeveesüsteemid: püsiv töötemperatuur 0°C kuni 70°C maksimaalsel püsival rõhul 10 bar. Lühiajaline avariitemperatuur 95°C 100 tundi kasutusaja jooksul. Küttesüsteemid: püsiv töötemperatuur kuni 80°C maksimaalsel püsival rõhul kuni 10 bar. Lühiajaline avariitemperatuur 100°C 100 tundi kasutusaja jooksul. Kasutage alati ühes süsteemis sama tootja toru ja liitmikke, näiteks Uni Pipe Plus või Metallic Pipe Plus torud ja S-Press Plus liitmikud Uponorilt. Kasutage alati toru ja liitmike tootja poolt soovitatud tööriistu. Toru müüakse 3 meetrise sirge tükina.