• Tarne pole võimalik

BETOONI-, LAE- JA SEINALIHVIJA SCHEPPACH CGP1200 1050W

Tootekood: 717388
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Lae ja seinalihvija metalli, kivi ja puidu kuivalt pindlihvimiseks.
• Lihvijal on võimas 1050 W mootor, reguleeritav kiirus vahemikus 410 - 1900 p/min.
• Ergonoomilise kujuga tööriist ja käepideme suurediapasooniline reguleerimine.
• Komplektis on kuue liivapaberi komplekt, kõvasulam-kaussketass, tolmkott vooliku ja väljatõmbeadapteriga.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Scheppach lae ja seinalihvija CGP1200. Sobib metalli, kivi ja puidu kuivalt pindlihvimiseks. Lihvijal on võimas 1050 W mootor, reguleeritav kiirus vahemikus 410 - 1900 p/min. Tarvikud on kergesti vahetatavad tänu spindli lukustustusele. Komplektis on suur valik tarvikuid: kuue liivapaberi komplekt, kõvasulam-kaussketas kõvade materjalide eemaldamiseks, lihvtald 180 mm lihvpaberitele, integreeritud imemisfunktsioon, 25 l tolmukoti ja painduva imemisvoolikuga (1 kuni 3,5 m), välise tolmueemalduse ühendus, sh. adapter. Ergonoomilise kujuga tööriist ja käepideme suurediapasooniline reguleerimine. Hea masin kodustes tingimustes võõpade kuivalt mahalihvimiseks, värvi-, tapeedi- ja liimijääkide eemaldamiseks, keraamiliste plaatide liimi ja kuivade vaibaliimijääkide eemaldamiseks kõvadelt aluspindadelt (kõva krohv, betoon). Betooni, krohvi ja põrandasegu kuivlihvimiseks ning silumiseks. Pahteldatud kipsplaatsiseseinte lihvimiseks. Saalungiüleminekute ühtlustamiseks ja betoonpindade karestamiseks. Seinte ja lagede kuivlihvimiseks sise- ning välistingimustes.