• Eeldatav kojuvedu 19,59 € al. 2-5 tööpäeva
  • Poest kätte, alates 19.06.2024

BOILER ELECTROLUX FORMAX EWH80 73L VERT/HOR 800-2000W

Tootekood: 720009
345.00 € /tk
241.50 €
E-poe erihinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest
Säästad 103.50 € (30%)
E-poe erihind sisselogitud kliendile
• Boiler kahe sõltumatu «kuiva» kütteelemendiga süsteemiga X-Heat.
• Elektrooniline juhtpaneel, reguleeritav temperatuur vahemikus 30-75 ° C.
• Võimalik paigaldada nii vertikaalselt kui horisontaalselt.
• Eco-reziim, 4-tasemeline kaitsesüsteem.
• Mahutavus 73 L.
• 14-päevane tagastusõigus.
Järelmaksu kalkulaator
Kuumakse
57.50 €
  • Eeldatav kojuvedu 19,59 € al. 2-5 tööpäeva
  • Poest kätte, alates 19.06.2024
Electrolux Formax sarja boiler EWH 80, millesse on paigaldatud ainulaadne ja töökindel kahe sõltumatu «kuiva» kütteelemendiga süsteem X-Heat. Selle süsteemi teeb eriliseks see, et kütteelementidel puudub otsene kokkupuude veega. Tennid paiknevad paagi alaosas asuvale flantsile kinnitatud spetsiaalsetes metallkestades. Selline konstruktsioon võimaldab ära hoida katlakivi tekkimise, kasutada seadet poole võimsuse režiimil, säästa elektrienergiat ja pikendab märkimisväärselt kütteelementide tööiga. Isegi kui üks kütteelement läheb rivist välja, töötab teine edasi, mis kindlustab Teile kuuma vee olenemata asjaoludest. Tänu «kuivade» tennide süsteemile X-Heat ei pea boilerit hoolduseks ja remondiks demonteerima.
Elektrooniline juhtpaneel asub vee soojenduse alumisel kaanel. Sellel on nupud, mis aitavad teil määrata soovitud veetemperatuuri vahemikus 30-75 ° C. Tänu tänapäevaste tehnoloogiate kasutamisele saab Electroluxi Formax sarja boilereid paigaldada nii vertikaalselt kui horisontaalselt, mis võimaldab nende optimaalse paigaldamise isegi väikestesse ruumidesse. Sarja Formax boileritel on ka Eco-režiim, mille kasutamisel kuumeneb vesi kuni 55 °С. On kindlaks tehtud, et sellise temperatuuri juures pikeneb tenni töövaru, toimub vee desinfitseerimine ja katlakivi praktiliselt ei teki. Sisepaagi mitmetasemelise korrosioonikaitse eest kannab hoolt 4-tasemeline süsteem Protect tank:
1. Spetsiaalne ülitugev korrosiooni toimele vastupidav metallisulam.
2. Sisepaagi ülitugev ja elastne emailkaitsekiht.
3. Suurema massiga magneesiumanood, mis püüab korrosiooniosakesed kinni ja neutraliseerib need.
4. Äravoolu funktsiooniga kaitseklapp, mis kaitseb seadet ülerõhu eest paagis. Samuti on boiler varustatud ülekuumenemise kaitsesüsteemi ja rikkevoolukaitselülitiga, mis tagab seadme kasutamisel lisaohutuse.
Seadmete soojusisolatsiooniks kasutatakse 22 mm paksust vahtpolüuretaani kihti – ökoloogiliselt puhast CFC-Free materjali, mille paigaldamiseks kasutatakse erilist kõrgsurvetehnoloogiat. See on nii keskkonna- kui terviseohutu, suurepäraste soojust isoleerivate omadustega ning viib soojakaod ja energiakulu miinimumini.